اختتامیه

نوشته شده در نویسنده 284

زمان: ۶ اردیبهشت۹۸

مکان: سالن فارابی دانشگاه هنر

اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی ژکال با حضور جناب آقای دکتر بیژن اربابی معاون فرهنگی دانشگاه هنر، سرکار خانم سودابه صالحی رییس دانشکده تجسمی دانشگاه هنر، جناب آقای دکتر رضوان صادق زاده مدیر گروه  نقاشی و همچنین هنرمندان فرهیخته کشور از جمله سرکار خانم معصومه مظفری, آقای بهنام کامرانی، آقای جمال عرب­زاده و با حضور حامیان این جشنواره برگزار شد. تعداد ۲۰۰ نفر در این مراسم حضور داشتند.

در ابتدای مراسم دکتر بیژن اربابی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر ضمن خوشامدگویی و تقدیر از تیم جشنواره بر تداوم اینگونه جشنواره های دانشجویی اشاره کرد و افزود معاونت فرهنگی دانشگاه هنر حامی و همراه دانشجویان برگزار کننده خواهد بود.

زینب کلاته دبیر چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ضمن عرض خیر مقدم به حضار و مهمانان از مسئولین دانشگاه و حامیان این دوره جشنواره قدردانی و تاکید کرد،هدف ما در این دوره بررسی هویت دانشجو در دانشگاه­های هنر بود و همچنین به بخش های جانبی جشنواره که شامل “جایزه طراح جوان” و ورکشاپ استنسیل آرت بود اشاره کرد،در ادامه نیز از همکاری و حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد اینگونه حمایت­ها در سالهای بعد نیز ادامه داشته باشد.

مهیار بهرام اصل دبیر انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر نیز از فعالیت­های اخیر انجمن علمی گفت و خواستار توجه و حمایت ببیشتر مسئولین دانشگاه نسبت به فعالیت­های دانشجویی شد.

در بخش های بعدی از برگزدیده های هر بخش تقدیر و تشکر شد.

و در ادامه نفرات برتر و برگزیده بخش اصلی، بخش جانبی و ورکشاپ استنسیل آرت اعلام شد و جوایز نفیس به همراه لوح تقدیر به ایشان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *